Garážová vrata

Garážová vrata a motory zn. Hörmann                                            

Nabídka garážových vrat je svou uceleností schopna splnit veškeré požadavky klasického zákazníka. V nabídce je celá řada typů a motivů, doplněná motorickými jednotkami s dálkovým ovládáním. Rozdělení garážových vrat je v základu možné podle provedení:

VÝKLOPNÁ VRATA BERRY - Patří cenově k nejvýhodnějším. Zákazník si může zvolit z různých provedení vzorů a barev. K základnímu provedení patří vroubkovaný vzor a barva bílá. Ostatní barvy a vzory jsou za příplatek. Vrata lze standardně vybavit motorem s dálkovým ovládáním. Dále lze vrata vybavit i zateplením, doplňkovým zamykáním i nouzovým otevíráním (případ, kdy garáž nemá další vchod a při výpadku elektřiny by nešlo vrata vybavená motorem otevřít).

 

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA - Jsou nečastěji instalována ve dvou provedeních: LTE 40 - nezateplená jednostěnná,EPU 40 - zateplená 2cm PUR pěny a dále  LPU 40 - zateplená 4 cm PUR pěny . Sekční vrata se skládají ze 4-5ti lamel, které se zasouvají pod strop. Vzor lamel je možno si zvolit ze široké škály. Na objednávku lze dodat i prosklená okénka v několika tvarech. Barva je standardně bílá, ostatní barvy za příplatek. Vrata lze doplnit o boční dveře do garáže ve stejném provedení jako vrata. Samozřejmostí je velká škála doplňků jako různé druhy kování, těsnící lišty, ......

Mimo barevnou škálu je také v nabídce možnost dodat vrata s imitací dřeva. Tyto vrata jsou obzvláště zajímavé.

Veškerá vrata lze vybavit motory a dálkovým ovládáním, dalšími doplňky a to jak estetickými, tak bezpečnostními (např. infra závory).

Z kapacitních důvodů nedodáváme vrata vyšší než 2500mm a širší než 3500mm.